Usługi serwisowe, szkoleniowe i doradcze

Jakość AIR PRESS.

Od początku istnienia firmy staramy się zachować najwyższą jakość gwarancyjnej i pogwarancyjnej obsługi technicznej oferowanych przez nas urządzeń i systemów. Nieprzerwanie rosnąca ilość stałych klientów to dla nas wyróżnienie, ale i motywacja do ciągłego doskonalenia naszych usług.

Nasze wieloletnie doświadczenie sprawia, że jesteśmy kompetentnym i solidnym partnerem w zakresie kompleksowej obsługi posprzedażowej sprężarek tłokowych, pneumatycznych i hydraulicznych urządzeń ratowniczych, agregatów pompowych Global Pump oraz armatury pożarniczej Akron Brass.

Nasz stacjonarny serwis jest do Państwa dyspozycji w naszej siedzibie, a serwis mobilny dociera do klientów w całej Europie, na lądzie i na morzu.

Nowe pomysły, nowe wyzwania.

Projektujemy i realizujemy wysokowydajne stacjonarne i mobilne systemy gaśnicze, przemysłowe i wspomagające bazujące na pompach firmy Global Pump oraz armaturze firmy Akron Brass.

Tworzymy wysokociśnieniowe systemy zasilania i magazynowania powietrza z wykorzystaniem urządzeń firmy Nardi Compressori.

W oparciu o nasze unikatowe autorskie rozwiązania techniczne realizujemy także projekty niestandardowe, w tym zabudowy działek, agregatów pompowych i prądotwórczych na przyczepach drogowych.

Jesteśmy otwarci na Twoje pomysły  -  skontaktuj się z nami i skorzystaj z naszej wiedzy i doświadczenia.

Jesteśmy partnerami handlowymi wiodących producentów sprzętu ratowniczego

Akron Brass, Global Pump, Weber Recue System, Sava, Nardi Compressori.